BİZ KİMİZ?

2007 yılında HAV-MEK-SAN  ünvanı ile Hakan KIZILDAŞ tarafından kurulmuştur. Mühendilik firması olarak kurulan HAV-MEK-SAN; Türkiye’de ve yurt dışında ilaç fabrikaları, endüstriyel binalar, alışveriş merkezleri, oteller, hastaneler ve ticari konutlarda mekanik tesisat, taahhüt, proje ve danışmanlık konularında hizmet vermektir.

NELER YAPIYORUZ?

HAV-MEK-SAN Yapı Mekanik tesisatı konuları olan; ısıtma, soğutma, havalandırma, yangın, sıhhi, otomatik kontrol, doğalgaz ve medikal gaz tesisatlarının taahhütünü, projelendirilmesini ve danışmanlıklarını yapmaktadır.

MİSYONUMUZ

Faaliyet alanımızda yaptığımız tüm sistemlerin en yüksek teknoloji ile en verimli şekilde çalışmasını sağlamak, kaliteyi artırmak, doğru ve en uygun sistemleri kurgulamak ve uygulamakla müşterilerimizin hizmetine en güzeli sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Alanında en güvenilir, en iyi sistemleri kuran, devreye alan ve devamlılığını sağlayan firma unvanını kazanmak ve bu vasıflarıyla tercih edilen firma olmaktır.

HEDEFLERİMİZ

Sürekli büyüme hedefi ile Mekanik tesisat sektöründe, güvenilir ve saygın şirket olmak için; En iyi hizmeti sunmak suretiyle, müşteri sürekliliğini sağlamak, en yeni bilgiler ve teknolojiler ile, dinamik ve etkin ve katılımcı yönetim prensiplerini benimsemek ve uygulamaktır.